GALLUNOPTIMAL permanent soldering tip for GALLUNOPTIMAL SPRINT65, straight, chisel-shaped, 2.4 mm wide
Catalog no.: *GO960-2.4D GTIN: 4250078325369
1 pcs.2,51
incl. VAT
zzgl. Versandkosten
Dimensions 100 × 60 mm
Lötspitzenform
ROHS compliance
Yes
Spitzendurchmesser/breite
complete length
42 mm
inner diameter shank
3.90 mm
model
straight
outer diameter shaft
6.50 mm
soldering-tip diameter / width
2.40 mm