GALLUNOPTIMAL permanent soldering tip for GALLUNOPTIMAL SPRINT65, straight, tapered 45°, Ø 4 mm
Catalog no.: *GO960-4C GTIN: 4250078325390
1 pcs.2,51
incl. VAT
zzgl. Versandkosten
Dimensions 100 × 60 mm
Lötspitzenform
ROHS compliance
Yes
Spitzendurchmesser/breite
complete length
42 mm
inner diameter shank
3.90 mm
model
straight
outer diameter shaft
6.50 mm
soldering-tip diameter / width
4.00 mm