GALLUNOPTIMAL permanent soldering tip for GALLUNOPTIMAL SPRINT65, straight, knife-shaped 45°, Ø 5 mm
Catalog no.: *GO960-K GTIN: 4250078325420
1 pcs.2,86
incl. VAT
zzgl. Versandkosten
GALLUNOPTIMAL permanent soldering tip for GALLUNOPTIMAL SPRINT65, straight, knife-shaped 45°, 5 mm wide
Dimensions 100 × 60 mm
Lötspitzenform
ROHS compliance
Yes
Spitzendurchmesser/breite
complete length
41 mm
inner diameter shank
3.90 mm
model
straight
outer diameter shaft
6.50 mm
soldering-tip diameter / width
5.00 mm